T
The Anchorman
Guest
This is for any teams competing this weekend, or for that matter any one associated with the contest.
I can get Jalepeno peppers for $2.00 a five pound case.
The Produce Purveyor that I buy from at work has over bought and is letting them go at this crazy price. I bought a case today and going to pickle some tomorrow. I can have them delivered to my work and then bring you down a case on Saturday.
However this is a limited time offer, I will place the order tomorrow afternoon for Friday.
Sign up and let me know, what the charge me is what you pay.
Ray
I can get Jalepeno peppers for $2.00 a five pound case.
The Produce Purveyor that I buy from at work has over bought and is letting them go at this crazy price. I bought a case today and going to pickle some tomorrow. I can have them delivered to my work and then bring you down a case on Saturday.
However this is a limited time offer, I will place the order tomorrow afternoon for Friday.
Sign up and let me know, what the charge me is what you pay.
Ray