View Single Post
Old 11-03-2013, 04:56 PM   #8
JMSetzler
Babbling Farker
 
Join Date: 04-25-11
Location: Valdese, NC
Default

Quote:
Originally Posted by AussieTitch View Post
That looks very impressive.
Can I ask what you pay for it ?
It was somewhere around $8-$9 per pound...
__________________
Measure Less. Cook More.
JMSetzler is offline   Reply With Quote


Thanks from:--->