View Single Post
Old 06-15-2013, 10:13 PM   #2
HBMTN
is One Chatty Farker
 
Join Date: 10-16-08
Location: Virginia
Default

I think so. Say you bought a case of ice cream cones and your price break down was 50 cents per cone. You have the risk of not selling them all and you have to make money. $1.50 for a cone at cost x 3 is what I would sell it for.
HBMTN is offline   Reply With Quote
Thanks from:--->