View Single Post
Unread 02-04-2013, 07:30 PM   #8
Motley Q
On the road to being a farker
 
Join Date: 08-18-12
Location: marietta Ga
Downloads: 0
Uploads: 0
Default

@charrederhead

You would never pay $4.79 a lb for ribs?

U bought 2.5 lbs at $4.79 a lb

That's $11.98

Are we missing something?
Motley Q is offline   Reply With Quote