View Single Post
Unread 04-27-2012, 08:33 PM   #2
Hdhillin
On the road to being a farker
 
Join Date: 02-08-12
Location: Jacksonville, Florida
Downloads: 0
Uploads: 0
Default

Try the farmers market. I just bought some at the local grocery store and paid 2.39 per pound. I purchased about 2 pounds. It was enough for 7 of us.
Hdhillin is offline   Reply With Quote