View Single Post
Unread 04-14-2012, 09:25 PM   #1
RoadHawgBBQ
Got Wood.
 
Join Date: 10-18-11
Location: madison,ms
Downloads: 0
Uploads: 0
Default Home rub for $2 / lb

QUOTE=Bbq Bubba;1937059]I'm just sayin from a food cost point of view. You can make rub in house for $2/lb.[/QUOTE]


how can you make rub for $2 / lb?
my raw material is more than that? maybe i need a better supplier
RoadHawgBBQ is offline   Reply With Quote