View Single Post
Unread 03-11-2011, 10:47 AM   #4
1FUNVET
Babbling Farker
 
Join Date: 04-16-09
Location: Lake Charles La
Downloads: 0
Uploads: 0
Default

Quote:
Originally Posted by hamiltont View Post
If they're the same price I like the flats 'cause they're fairly consistent in thickness. Although with the points (even corned) I like the ends chopped up on a bun. I just picked up 4 points for $1.49/lb. I'm thinking I might pick up a couple more? Flats were $2.99. That was a nobrainer for me. Cheers!!!

They are both the same price.
1FUNVET is offline   Reply With Quote