View Single Post
Unread 03-11-2011, 10:36 AM   #3
hamiltont
is One Chatty Farker
 
hamiltont's Avatar
 
Join Date: 05-24-10
Location: Kearney, NE
Downloads: 0
Uploads: 0
Default

If they're the same price I like the flats 'cause they're fairly consistent in thickness. Although with the points (even corned) I like the ends chopped up on a bun. I just picked up 4 points for $1.49/lb. I'm thinking I might pick up a couple more? Flats were $2.99. That was a nobrainer for me. Cheers!!!
__________________
If Homebrew & BBQ aren't the answer, then you're askin' the wrong questions... Cheers!!!
hamiltont is offline   Reply With Quote